
Air Conditioner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Window AC |
| Color | White |
| Cooling Capacity | 1 Ton |
| Voltage | 220-240V |
| Refrigerant | R410A |
| Dimensions | 800x500x300 mm |
| Weight | 25 kg |
| Usage | Room cooling, residential, commercial use |
| Features | Cooling, Efficient, Durable, Easy Maintenance, Long Life |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, WINTAIR REFRIGERATION has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Air Conditioner from WINTAIR REFRIGERATION at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Asif Khan
Address
Rajamani Building, 16, Balaji Road, Kammanahalli Main Road, R. S. Palya, Bengaluru, Karnataka, 560033, India
Report incorrect details























