
Aqua Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Handheld Vacuum |
| Dominant Color | Blue |
| Power | 120W |
| Weight | 1.5kg |
| Dimensions | 20x15x10cm |
| Dust Capacity | 0.5L |
| Cord Length | 5m |
| Usage | Cleaning cars, homes, offices, etc. |
| Material | Plastic, Metal |
| Features | Lightweight, Compact, High performance, Durable, Efficient cleaning, Versatile attachments |
Product Overview
Key Features
Features:
Lightweight
Compact design
High performance
High durability
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Aqua Smartcare has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from Aqua Smartcare at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Coimbatore, Tamil Nadu
Proprietor
Mr. M. Jagatheeswaran
Address
13/83, Kalapatti Road, Nehru Nagar West, Chitra, Civil Aerodrome Post, Coimbatore, Tamil Nadu, 641014, India
cordless vacuum cleaner in Coimbatore
Report incorrect details






































