
Solar Ac Led Down Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Down Light |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | AC 12V |
| Size | 6W |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 6W |
| Features | Energy saving, Long life, Durable, Easy Installation, High brightness |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, R-Man High Tech Solar Private Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Solar Products & Equipment in bulk from R-Man High Tech Solar Private Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
33AAFCR8297N1ZL
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AAFCR8297N1ZL
Chennai, Tamil Nadu
Managing Director
Mr. S. Ragothaman
Address
NO:2A/83, PILLAIAR KOIL STREET, 6TH STREET, EKKATTUTHANGAL, Chennai, Tamil Nadu, 600032, India
ac led lights in Chennai
Report incorrect details




































