
Printed Mugs By Asian Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Ceramic |
| Dimensions | 11oz |
| Print Method | Sublimation |
| Handle Type | C-handle |
| Weight | 350g |
| Capacity | 330ml |
| Packaging | Cardboard box |
| Features | Durable, Customizable, Attractive, Affordable, High-quality print |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Asian Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Gift Articles in bulk from Asian Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Partner
Mr Suchith
Address
No. 22, New Market Road, HKP Road, Bengaluru, Karnataka, 560051, India
printed coffee mugs in Bengaluru
Report incorrect details































