
Plastic Bottle - 30 Ml, 65 Mm Height X 35 Mm Diameter | Clear Pet With 20 Mm Neck Finish & Screw Cap
Price: 120.00 INR / Piece
(120.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
25000
In Stock
Product Specifications
| Material | PET |
| Capacity | 30ml |
| Height | 6cm |
| Diameter | 3cm |
| Neck finish | 20-410 |
| Weight | 10g |
| Color | Clear |
| Features | Lightweight design, Durable material, Easy to use, Cost effective, Versatile size, Safe packaging, Leak proof |
| Supply Ability | 300000 Per Month |
| Delivery Time | 3 Days |
| Product Unit | 25000 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Price | 120.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 100 |
| Moq | 25000 |
| Mop | 25000 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Order Quantity | 25000 |
| Minimum Ordered Packs | 25000 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Wholesaler, Dealer
Employee Count
15
Establishment
2002
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07CWYPK4546F1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07CWYPK4546F1ZZ
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Mukesh Kumar
Address
H-220, Sector - 3, Bawana, Delhi, Delhi, 110039, India
cosmetic pet bottles in Delhi
Report incorrect details




































