
Plastic Bottle Baling Machine - Operating Type: Automatic
Price: 1020000.00 INR / Unit
(1020000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
377600.00 INR / Unit
Weight :
1800.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Other |
| Power Source | Electricity |
| Condition | New |
| Operating Type | Automatic |
| Surface Treatment | Painted |
| Usage & Applications | Industrial |
| Supply Ability | 2-3 Per Week |
| Delivery Time | 15-60 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Price | 1020000.00 INR (Approx.) |
| Unit Type | Unit/Units |
| Moq | 1 |
| Brand Name | URMI ENGINEERING |
| Min Quantity | 1 |
| Currency | INR |
| Pkg Box Height | 96.00 in |
| Max Quantity | 10 |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Breadth | 48.00 in |
| Stock Quantity | 5 |
| Pkg Box Length | 72.00 in |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| MRP | 377600.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Weight | 1800.00 Kilogram |
| Mop | 1 |
| Packsize | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AIRPM1472B2ZE
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AIRPM1472B2ZE
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mr Pradeep Maurya
Members since
6 Years
Address
B No. D-3, Mangal Industrial Estate, Ph 1,G. I. D. C., Naroda, Ph 2, G. I. D. C., Opp. Jesco Pump, Ahmedabad, Gujarat, 382330, India
Paper, Paper Converting Machinery in Ahmedabad
Report incorrect details
























