
Pen Drive - Durable High-performance Usb Storage | Available In Multiple Sizes, Colors And Capacities
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 4 GB |
| Interface | USB 2.0 |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 60x20x10 mm |
| Weight | 10g |
| Color | Blue |
| Usage | Data transfer and storage for computers and other devices |
| Features | Data storage, Portable, Reliable, Durable, Convenient |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
These Pen Drive are widely used and highly applauded for their best performance and durable life. These Usb Pen drives are available in different size, color and capacity.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Darsh Infocom has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Data Storage Devices from Darsh Infocom at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Sales Manager
Mr. Narendra Parmar
Address
Plot no.T-18, akansha apartment, near sala railway crossing, sola road, Ghatlodia, Ahmedabad, Gujarat, 380061, India
pen drive in Ahmedabad
Report incorrect details



































