
Night Vision Cctv Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | CCTV Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Power Supply | 12V |
| Usage | Home, shop, restaurant security |
| Housing Material | Metal |
| Operating Temp | -10°C to 50°C |
| IP Rating | IP66 |
| Features | Night Vision, High Resolution, Reliable Security, Easy Installation, Clear Footage, Remote Viewing, Durable Design |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2007
GST NO
19AIHPM4881E1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AIHPM4881E1ZZ
Kolkata, West Bengal
Proprietor
Mr. Subrata Majumder
Address
No. 5/F, Bidhan Nagar Road, Kolkata, West Bengal, 700067, India
cctv camera in Kolkata
Report incorrect details


































