
Mobile Handsfree - 3.5mm Connector, 1m Cord Length, White Color - With Mic And Volume Control
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Connector | 3.5mm |
| Cord Length | 1m |
| Microphone | Yes |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Weight | Under 20g |
| Usage | Smartphone audio, calls, and music. |
| Features | Handsfree calling, Volume control, Mic included, Convenient use, Crystal clear sound |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Apexell Electronics has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Apexell Electronics at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2014
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Abhishek Kumar
Address
Shop No. 5,6, First Floor, 13/31, Bawa Plaza Wea Saraswati Marg, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details
































