
Mobile Charger - Durable High-quality Materials | Enhanced Lifespan And Perfect Fit Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 5x3x2 cm |
| Weight | 20g |
| Input | 100-240V |
| Output | 5V/1A |
| Color | Black |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast charging, Durable design, Compact size, Safe charging, Easy to use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MK ENGINEERING has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Chargers in bulk from MK ENGINEERING at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
12
Establishment
1992
GST NO
07ALJPJ5840C2Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ALJPJ5840C2Z0
Delhi, Delhi
Proprietor
Raju Prajapati
Address
B-72, GT Karnal Road, Delhi, Delhi, 110033, India
mobile battery charger in Delhi
Report incorrect details



































