
Ghatkopar Mixer Grinder - Stainless Steel, 15x15x20 Cm, 500-750w, 3 Jars | Efficient Grinding, Durable Build, Multiple Speeds
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 500-750W |
| Speeds | 3+ |
| Material | Stainless steel |
| Jars | 3 |
| Dimensions | 15x15x20 cm |
| Weight | 5 kg |
| Usage | Grinding spices, chutney, and batter preparation for Indian cuisine |
| Features | Efficient grinding, Durable build, Multiple jars, Easy operation, Food preparation |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GHATKOPAR MARKETING PVT LTD has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mixer Grinder in bulk from GHATKOPAR MARKETING PVT LTD at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
7
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AAACG3578J1ZC
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AAACG3578J1ZC
Mumbai, Maharashtra
General Manager
Mr. Kaushal Doshi
Address
Shop No. 13, Pradhan Sagar, Jivdaya Lane, Ghatkopar West, L. B. S. Road, Mumbai, Maharashtra, 400086, India
mixer grinder in Mumbai
Report incorrect details









































