
Led Track Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Track Light |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | Warm white |
| Input voltage | AC100-277V |
| Size | 20cm |
| Warranty | 2 years |
| Power | 20W |
| Features | Energy saving, Adjustable, Long life, High brightness, Easy installation, Durable, Modern design, Stylish |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GREEN ENERGY SOLUTION has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from GREEN ENERGY SOLUTION at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAMFG8730D1ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAMFG8730D1ZH
Rajkot, Gujarat
proprietor
Mr. Anil Patel
Address
No. 7, Sorathiyawadi, Near JK Mall, 80 Feet Road, Rajkot, Gujarat, 360003, India
track light in Rajkot
Report incorrect details









































