
Led Panel Light
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100
Brand Name :
Shiddhi Vinayak
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Panel Light |
| Color | White |
| Power Options | 6W, 12W, 18W |
| Diameter Options | 120mm, 180mm, 220mm |
| Thickness | 30mm |
| Material | Aluminum |
| Usage | Canopy lighting, laser devices |
| Features | Low power, Long life, Bright light, Easy install, High efficiency |
| Payment Terms | Others, Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | As per requirement Per Month |
| Delivery Time | 2 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Carton Boxes. |
| Main Export Market(s) | Australia, Middle East, Africa, Western Europe, Central America, Eastern Europe, South America, Asia, North America |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Exporter, Supplier, Trading Company
Employee Count
2
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Bussiness Head
Mr. Bittu Gupta
Address
WB-206, First Floor, Shakarpur, Near To Krishna Mandir, Delhi, Delhi, 110092, India
led panel light in Delhi
Report incorrect details
































