
Led High Bay By Cool Sales Refrigeration
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED High Bay |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Industrial |
| Light color | White |
| Input voltage | 120-277V |
| Size | 100W |
| Warranty | 3 Years |
| Power | 100W |
| Features | Energy-saving, Long life, High efficiency, Durable, Easy installation, Low maintenance, Environmentally friendly, Cost-effective |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Cool Sales Refrigeration has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Cool Sales Refrigeration at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Proprietor
Mr. Suresh Bhai
Address
Shop No.10, Vardhman Complex, In Side Swastik Cinema, Near Gamdivad, Anand Nagar, Ahmedabad, Gujarat, 380015, India
led high bay light in Ahmedabad
Report incorrect details







































