
Led Green Light By A Smart Trading Group
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic, LED |
| Dimensions | 5mm |
| Wattage | 0.06W |
| Voltage | 3V |
| Current | 20mA |
| Color | Green |
| Lens type | Round |
| Features | Bright light, Long lifespan, Energy efficient, Durable, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, A Smart Trading Group has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get LED Products from A Smart Trading Group at Trade India quality-assured services.
Business Type
Importer, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2014
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Director
Mr. Smart Trading
Address
B-196, New ashok nagar, Near New ashok nagar metro station, Delhi, Delhi, 110096, India
Report incorrect details




































