
Led Flood Light
Price Trend: 700.00 - 2000.00 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
500 Piece
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 150x150x50mm |
| Power | 50W |
| Voltage | AC 85-265V |
| LED type | SMD2835 |
| Color temperature | 6000K |
| Beam angle | 120 degree |
| Features | High brightness, Energy saving, Long lifespan, Easy install, Durable design, Wide beam angle, IP65 rated |
| Supply Ability | 5-10 Per Day |
| Delivery Time | 5-10 Days |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Aditya Goel
Address
Shop No. 2, Goyal Market, Gejha Road Bhangel, Sector 102, Noida, Uttar Pradesh, 201304, India
Report incorrect details




































