
Led Flood Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 150x100x50 mm |
| Power | 50W |
| Lumens | 5000 lm |
| IP Rating | IP65 |
| Usage | Outdoor sports events, functions |
| Features | High intensity, Broad beam, Energy efficient, Long lifespan, Durable, Easy install |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
53
Establishment
1983
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AAKCS8324G1Z7
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAKCS8324G1Z7
Rewari, Haryana
Manager
Mr. Sk Kaul
Address
B No. 285, Sector- 3, IMT, HSIIDC Industrial Area, Bawal, Rewari, Haryana, 123501, India
Report incorrect details





































