
Led Flood Light
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1
Brand Name :
Firefly Illuminators
In Stock
Product Specifications
| Product Code | FI-50-20W to FI-50-220W |
| Wattage | 20W to 220W |
| Input Voltage | 90-300V AC |
| Material | Aluminum |
| Warranty | 2 Years |
| Packaging | 4 pieces |
| Color Temperature | Warm, natural, cool |
| Features | High lumen output, Energy efficient, Long lifespan, Durable design, Easy installation, Wide beam angle, Cost effective, Low maintenance |
| Payment Terms | Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Packaging Details | Standard & As Per Client Requirement. |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AAEFF0199H1ZH
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAEFF0199H1ZH
Faridabad, Haryana
Proprietor
Mr Rahul Sharma
Address
27/62, Laxmi Ratan Industrial Complex, Near Hardware Chowk, NIT, Faridabad, Haryana, 121001, India
Report incorrect details





























