
Led Bulb Hpf Driver By M.k. Enterprises
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 85-265VAC |
| Output Current | 350mA |
| Output Power | 15W |
| Dimensions | 60x40x20mm |
| Material | PCB, Components |
| Operating Temp | -20°C to 50°C |
| Protection | Over Current, Short Circuit |
| Features | Stable voltage, Long lifespan, High efficiency, Compact design, Easy installation, Protection circuit, Cost effective |
| Payment Terms | Letter of Credit (L/C), Cash in Advance (CID) |
| Delivery Time | Within 5 Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, M.K. Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from M.K. Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Aabid Ali
Address
Plot No.E-97/1, Jamia Nagar, Near Abul Fazal Enclave, Okhla, New Delhi, Delhi, 110025, India
Report incorrect details






































