
Led Bulb - 3w, Durable & Energy Saving | Optimal Design With Superior Quality Material
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Bulb |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 220V |
| Size | 3W |
| Power | 3W |
| Features | Durable, Energy saving |
Product Overview
Key Features
Features:
Durable
Energy saving
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Mayank Mfg. & Trading Co. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Mayank Mfg. & Trading Co. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AALFM1552A1ZO
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AALFM1552A1ZO
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr Govind Ballabh Sharma
Address
Plot No. 123/1, Street No. 3, Dabri Industrial Area, Dabri Village, Dabri-Palam Road, New Delhi, Delhi, 110045, India
3 watt led bulb in New Delhi
Report incorrect details








































