
Led Bulb - 3w Power, Bright Light , Fancy Design & Long Life
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Bulb |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 220V |
| Size | 3W |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 3W |
| Features | Energy Saving, Long Lasting, Bright Light, Durable, Environment Friendly |
Product Overview
Key Features
Features:
* Fancy Design
* Longer Life
* Low Power Consumption
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Natco Industrial Instrumentation has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bulbs & Tubelight in bulk from Natco Industrial Instrumentation at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
2008
GST NO
07AIJPP3417D1ZF
Certification
ISO 9001 : 2008
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AIJPP3417D1ZF
New Delhi, Delhi
Name
Mr. Jp Pandey
Address
D-2/16, Phase-2, Mayapuri Industrial Area, New Delhi, Delhi, 110064, India
3 watt led bulb in New Delhi
Report incorrect details








































