
Laptop Adapter
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Ag Infocom
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Connector Type | DC Barrel |
| Cable Length | 1.8m |
| Weight | 0.3kg |
| Usage | Power various laptops |
| Certification | CE |
| Features | Lightweight, Low power, Stable power, Wide compatibility, Affordable price |
| Main Domestic Market | East India |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
3
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kolkata, West Bengal
Proprietor
Mr. Amalendu Jana
Address
76, B. B. Ganguly Street, (Sadhana Press Premises, Basement, Kolkata, West Bengal, 700012, India
laptop adapter in Kolkata
Report incorrect details































