
Ir Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Zoom | Optical 10x |
| IR Range | 30m |
| Privacy Zones | 4 |
| Presets | 80 |
| Power | 12V DC |
| Usage | Security surveillance in various locations such as offices, warehouses, and retail stores. |
| Housing Material | Metal |
| Weight | 1kg |
| Operating Temp | -10 to 50°C |
| IP Rating | 66 |
| Features | High Resolution, Excellent Zoom, Remote Surveillance, Privacy Masking, Indoor/Outdoor Use |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2008
GST NO
09AZWPM4535F1ZU
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AZWPM4535F1ZU
Kanpur, Uttar Pradesh
Manager
Mr. Vipin
Address
84/36, Kalpi Road, NR. J.K Jute Mill, Kanpur, Uttar Pradesh, 208012, India
dome cameras in Kanpur
Report incorrect details

































