
Ir Dome
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic/Metal |
| Dimensions | 100x80mm |
| Weight | 500g |
| Resolution | 720p |
| Night Vision | IR LEDs |
| Power | 12V DC |
| Usage | Surveillance purposes, indoor/outdoor applications |
| Compliance | IP66 |
| Features | Wide Angle, Clear Vision, Easy Install, Durable Design, Compact Size, Cost Effective |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2008
GST NO
09AZWPM4535F1ZU
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AZWPM4535F1ZU
Kanpur, Uttar Pradesh
Manager
Mr. Vipin
Address
84/36, Kalpi Road, NR. J.K Jute Mill, Kanpur, Uttar Pradesh, 208012, India
ccd dome camera in Kanpur
Report incorrect details


































