
Ir Dome Camera - High-quality Material, Enhanced Wide Visibility | Accurate Focusing, Superior Video Output
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 1080p |
| IR Range | 30m |
| Housing Material | Plastic |
| Power Supply | 12V |
| Dimensions | 100mm |
| Usage | Security and surveillance applications. Ideal for indoor and outdoor use. |
| Features | Night vision, Wide angle, Clear video, Easy install, Durable design, Remote viewing |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Annex Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from Annex Solutions at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Thane, Maharashtra
Proprietor
Mr. Nath Shinde
Address
Unit No-2, Dalbir Apt, Kisan Nagar-3, Wagle Estate, Near Neptune Element It Park, Thane (W), Thane, Maharashtra, 400604, India
dome cameras in Thane
Report incorrect details










































