
Electric Portable Speaker
Price Trend: 1450.00 - 5700.00 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1 Piece
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 40x20x15 cm |
| Weight | 5 kg |
| Power | 50W |
| Material | Wood, Plastic |
| Battery | Rechargeable |
| Connectivity | Bluetooth, USB |
| Frequency | 80Hz-20kHz |
| Features | Portable sound, Loud volume, Stylish design, Easy setup, Multiple inputs, Durable build |
| Supply Ability | 1 Per Week |
| Delivery Time | 1 Week |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
6
Establishment
1998
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19AFTPC8702K1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AFTPC8702K1ZZ
Siliguri, West Bengal
Proprietor
Mr. Uday Sankar Chanda
Address
1st Floor, Ghosh Brothers Building, Rishi Aurobinda Road, Vidhan Market, Siliguri, West Bengal, 734001, India
portable digital speaker in Siliguri
Report incorrect details































