
Dome Ip Camera
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Smart Tech
In Stock
Product Specifications
| Product Type | IP Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 2.8mm |
| IR Range | 30m |
| Power | 12V |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Indoor/outdoor surveillance, security monitoring |
| Features | High Resolution, Easy Install, Low Maintenance, Reliable Performance, Long lifespan, IP Based |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Rudrapur, Uttarakhand
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Anil Upadhyay
Address
C 57, Behind Hotel Punjab Majesty Avas Vikas, Nanital Road, U.S.Nagar, Rudrapur, Uttarakhand, 263153, India
ip dome camera in Rudrapur
Report incorrect details

































