
Dome Cameras - High-quality Design | Superior Performance, Economical Rates
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Housing Material | Plastic |
| Lens Material | Glass |
| Dimensions | 100mm Dia |
| Resolution | 720p |
| Power Supply | 12V DC |
| Weight | 250g |
| Usage | Indoor/Outdoor surveillance |
| Features | Wide view, Compact size, Easy install, Clear image, High quality, Affordable price |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Trace Network And Engineering Pvt Ltd has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from Trace Network And Engineering Pvt Ltd at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
40
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36AAFCT2789K1ZQ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36AAFCT2789K1ZQ
Hyderabad, Telangana
Director
Mr. Suresh Babu
Address
Flat No: 101 & 102, Plot No: 809, Venkoti Building, Near 100 Ft Road, Ayyappa Society, Madhapur, Hyderabad, Telangana, 500081, India
dome cameras in Hyderabad
Report incorrect details











































