
Dome Cameras - High Quality Materials, Advanced Technology , Superior Durability And Performance
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Housing Material | Metal |
| Lens Type | Fixed |
| Resolution | 720p |
| IR LEDs | Yes |
| Power Supply | 12V |
| Dimensions | 100mm |
| Usage | Indoor/outdoor security surveillance |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Weight | 500g |
| Features | High quality, Durable design, Best performance, Reasonable price, Wide viewing, Clear image |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, APN TECHNOLOGIES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from APN TECHNOLOGIES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
GST NO
33AITPM4788L1ZC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 33AITPM4788L1ZC
Chennai, Tamil Nadu
Name
Mr. Pankaj Murarka
Address
New No. 31, Old No. 11/3, East Street, Kilpauk Garden Colony, Chennai, Tamil Nadu, 600010, India
dome cameras in Chennai
Report incorrect details









































