
Dome Camera - 35 Infrared Leds For Enhanced Day & Night Surveillance | Stylish, Discreet Design For Home, Retail, And Restaurant Security
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Dark Gray |
| Resolution | 1080p |
| IR LEDs | 35 |
| Power | 12V DC |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Home, retail, restaurant surveillance |
| Dimensions | 100mm Diameter |
| Weight | 0.5 kg |
| Features | Night vision, Discreet design, Indoor use, High resolution, Wide angle |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Hadwise Technologies Pvt Ltd has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from Hadwise Technologies Pvt Ltd at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Establishment
2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Navi Mumbai, Maharashtra
SENIOR MANAGER
Mr. Kaushik Bairagya
Address
Plot No.S-75/76, 2nd Floor, Raghuleela Mall, Sec 30 A, Vashi, Navi Mumbai, Maharashtra, 400703, India
dome cameras in Navi Mumbai
Report incorrect details









































