
Ir Dome Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| IR Range | 30m |
| Lens | 2.8mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power Supply | 12V |
| Usage | 24/7 security in banks, metro stations, and parking areas |
| Features | Wide coverage, High quality, Deep zoom, 24/7 Security, Moving objects, Excellent sensor |
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2001
GST NO
27AGBPP5898G1ZV
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AGBPP5898G1ZV
Navi Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Anant Parulekar
Address
Plot No. 8, 1st Floor, Shiv Triveni Galeria, Sector-8, Plot No. 13, Opposite Millennium Tower, Sanpada East, Navi Mumbai, Maharashtra, 400705, India
dome cameras in Navi Mumbai
Report incorrect details


































