
Automatic Cc 300 Concealed Ceiling Mounted Air Cleaner
Price: 247800.00 INR / Kilograms
(210000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
247800.00 INR / Unit
Weight :
30.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Frequency | 50-60 Hertz (HZ) |
| Color | White |
| Filters | Activated Carbon, HEPA, Pre-Filter |
| Material | Metal |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 220-240 Volt (v) |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
| Main Domestic Market | All India |
| Mop | 1 |
| Color | White |
| Packsize | 1 |
| Returnable | No |
| Max Quantity | 10 |
| GSTIN | 18% |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 30.00 cm |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Min Quantity | 1 |
| Weight | 30.00 Kilogram |
| Pkg Box Breadth | 30.00 cm |
| Currency | INR |
| MRP | 247800.00 INR |
| Shipping Type | order_percent |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Unit/Units |
| Brand Name | RBM GREEN AIRFIL |
| Pkg Box Height | 15.00 cm |
| Shipping Rate | 3.00 |
| Stock Quantity | 10 |
| Price | 210000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Producer
Employee Count
10
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AQKPM4172D1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AQKPM4172D1ZZ
Vadodara, Gujarat
Proprietor
Mr Ronak B Mistry
Members since
7 Years
Address
B No. 42, Ground Floor, Vallabh Vatika, Near Vadsar Bridge, Vadsar, Vadodara, Gujarat, 390010, India
air purifiers in Vadodara
Report incorrect details











































