
Full Automatic Ceiling Mounted Air Purifier
Price: 180000.00 INR / Pair
(180000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
180000.00 INR / Pair
Weight :
30.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Automatic Grade | Full Automatic |
| Voltage | 220 to 240 volt Volt (v) |
| Payment Terms | Letter of Credit (L/C), Paypal, Telegraphic Transfer (T/T), Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 2 Per Day |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Domestic Market | Maharashtra, Gujarat, South India, Central India, North India, East India, West India, Daman and Diu, Madhya Pradesh, Rajasthan, All India |
| MRP | 180000.00 INR |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 30.00 cm |
| Shipping Type | order_percent |
| Max Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 30.00 cm |
| Unit Type | Pair/Pairs |
| Pkg Box Height | 15.00 cm |
| Mop | 1 |
| Price | 180000.00 INR (Approx.) |
| Shipping Rate | 3.00 |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 10 |
| Product Unit | 1 Pair/Pairs |
| Returnable | No |
| Brand Name | RBM GREEN AIRFIL |
| Price Type | fixed |
| Min Quantity | 1 |
| Moq | 1 |
| Weight | 30.00 Kilogram |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Voltage capacity of 220 to 240 volt.
Colour: white
Frequency: 50 to 60 Hertz
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer, Dealer, Producer
Employee Count
10
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AQKPM4172D1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AQKPM4172D1ZZ
Vadodara, Gujarat
Proprietor
Mr Ronak B Mistry
Members since
7 Years
Address
B No. 42, Ground Floor, Vallabh Vatika, Near Vadsar Bridge, Vadsar, Vadodara, Gujarat, 390010, India
air purifiers in Vadodara
Report incorrect details

































