
Ceiling Fan Stamping - Selective Raw Materials, Latest Technology Integration | High Durability, Affordable Market Pricing
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Steel |
| Diameter | 150mm |
| Weight | 1kg |
| Thickness | 10mm |
| Holes | 24 |
| Tolerance | 0.1mm |
| Features | Durable design, Precise cuts, Cost effective, High quality, Long lasting |
| Payment Terms | Others, Cash Against Delivery (CAD) |
| Delivery Time | within 1 Week |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, K P Enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Electro Stampings in bulk from K P Enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Kamal Kumar Baid
Address
KH NO 109/10/1, Mundka, New Delhi, Delhi, 110041, India
Report incorrect details

































