
Cctv Ir Digital Camera
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
5
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 185x68.5x77.3 mm |
| Color | Black |
| White Balance | Auto |
| Power Consumption | 230 mA |
| Lens | 3.6 mm |
| Image Sensor | 1/2.9" |
| IR Range | 20 Mtr |
| Gain Control | Auto |
| Usage | Surveillance, security monitoring, remote viewing |
| Features | IR vision, Digital clarity, Long range, Easy install, Reliable security, Auto features |
| Supply Ability | 200 Per Day |
| Delivery Time | 2-3 Days |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Dealer
Employee Count
15
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AZUPM3359B1Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AZUPM3359B1Z2
Dombivli, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Manager
Mr Mahesh Mutkule
Address
401-402 Shubhagya Co. Housing Society, Namdeo Patil Wadi, Manpada Road, Near Jupiter Plaza, Dombivli (E), Dombivli, Maharashtra, 421201, India
autocop cctv camera in Dombivli
Report incorrect details


































