
Cctv Dome Camera (New Model) - Ip66 Housing, 2.8mm Lens, 2mp Resolution | Night Vision, Weatherproof, Wide Viewing, Easy Install
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | DS-2CD2021G0-I |
| Resolution | 2MP |
| Sensor | 1/2.8" |
| Lens | 2.8mm |
| IR | 20m |
| Housing | IP66 |
| Usage | Indoor/outdoor security surveillance |
| Features | High resolution, Wide viewing, Night vision, Weatherproof, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Raj Cctv Systems has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Raj Cctv Systems at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ludhiana, Punjab
Proprietor
Mr. Raj
Address
106, Model Gram, Opposite Malwa School, Model Gram, Ludhiana, Punjab, 141002, India
cctv dome camera in Ludhiana
Report incorrect details


































