
Cctv Cameras
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| Lens Type | Vari-focal |
| Housing Material | Aluminum |
| IR Range | 30m |
| Power Supply | 12V |
| Usage | Surveillance in residential and commercial areas |
| Operating Temperature | -20°C to +50°C |
| Dimensions | Varies |
| Features | High resolution, Easy operation, Impeccable performance, Long life |
Product Overview
Key Features
Features:
- High resolution videos
- Easy to operate
- Impeccable work performance
- Long life
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, NET SERVER INFOSYS has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Surveillance Equipment from NET SERVER INFOSYS at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2000
GST NO
24ALOPP1913G1Z%
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24ALOPP1913G1Z%
Rajpipla, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Prafulbhai Ashokbhai Padariya
Address
HEAD OFFICE : NR. DR. SAMIR MEHTA CLINIC, OPP. BANK OF BARODA, STATION ROAD, RAJPIPLA, DIST: NARMADA, Rajpipla, Gujarat, 393145, India
cctv bullet camera in Rajpipla
Report incorrect details








































