
Cctv Camera Pcb - Pcb Plastic, 100x100mm, 720p, Wifi | Dome, Wide Angle, Ir Leds, Remote Monitoring
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Camera Type | Dome |
| Resolution | 720p |
| Interface | Wifi |
| IR LEDs | 12 |
| Power Supply | DC 5V |
| Dimensions | 100x100mm |
| Usage | CCTV camera surveillance |
| Material | PCB, Plastic |
| Operating Temperature | 0-40°C |
| Features | Video Surveillance, Wireless Connectivity, Wide Angle View, Remote Monitoring, Easy Installation |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, UE Store has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from UE Store at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company































