
Cctv Board Camera - Metal Housing, 1080p Resolution, Ir Night Vision, - Easy Install, Efficient Performance, Reliable Security, Versatile Use
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Multiply
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Board Camera |
| Dominant Color | White |
| Resolution | 1080p |
| Sensor Type | CMOS |
| Housing Material | Metal |
| Lens Type | Fixed |
| Night Vision | IR |
| Usage | Security surveillance in homes and businesses |
| Power Supply | 12V DC |
| Operating Temperature | -10°C to +50°C |
| Weight | 500g |
| Features | High quality, Easy install, Efficient, Secure viewing, Reliable performance, Versatile use |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2015



























