
Cctv Camera Junction Box - Poly Carbonate, 100 X 100 X 40 Mm , Weatherproof, Ip66 Rating, Square Shape, Powder Coated Finish
Price: 590.00 INR / Unit
(590.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
696.00 INR / Unit
Weight :
350.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
300
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Product Type | Junction Box |
| Material | Plastic |
| Protection Level | IP66 |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Dimension (L*W*H) | 100 x100 x40 Millimeter (mm) |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 15 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Height | 1.00 in |
| Price Type | fixed |
| Mop | 300 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Brand Name | RAINBOW SALES CORPORATION |
| MRP | 696.00 INR |
| Packsize | 1 |
| Product Unit | 300 Unit/Units |
| Pkg Box Length | 4.00 in |
| Shipping Type | free |
| Weight | 350.00 Tonne |
| Price | 590.00 INR (Approx.) |
| Moq | 300 |
| Stock Quantity | 1500 |
| Returnable | No |
| Color | White |
| Currency | INR |
| Pkg Box Breadth | 2.00 in |
| Minimum Ordered Packs | 300 |
| Minimum Order Quantity | 300 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2014
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24AATFR7701G1Z0
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AATFR7701G1Z0
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr Kaushik Bhojani
Address
Plot No. 4, Nutan Vidhyabhavan, Laxmi Naryan Pole, Nava Darwaja Road, Khadia, Opp. Vakta Chambers, Ahmedabad, Gujarat, 380001, India
cctv junction box in Ahmedabad
Report incorrect details






































