
Cctv Camera (Dome Ir)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Dome Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | HD 720p |
| Night Vision | Yes |
| Power Supply | 12V DC |
| Housing Material | Plastic |
| Usage | Security surveillance, monitoring 20m areas |
| Features | IR Vision, Wide Angle, 20m Range, Durable Design, Easy Install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Goyal Technocrat has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Goyal Technocrat at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
1996
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Jaipur, Rajasthan
Proprietor
Mr. Kushal Goyal
Address
E-14, gokhle marg, c scheme, near ahinsa circle, Jaipur, Rajasthan, 302001, India
cctv camera in Jaipur
Report incorrect details









































