
Cctv Camera (Ama-07) - Dome, 1080p, 2.8mm Lens, 12v Dc, Cmos Sensor, Night Vision, Weatherproof, Wide Angle
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Camera Type | Dome |
| Resolution | 1080p |
| Sensor | CMOS |
| Lens | 2.8mm |
| IR LEDs | 30m |
| Power | 12V DC |
| Usage | Security surveillance, outdoor monitoring |
| Features | High resolution, Night vision, Wide angle, Weatherproof, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, A.M.A. IMPEX has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from A.M.A. IMPEX at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Importer, Supplier, Trading Company
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAAPK3467D1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAAPK3467D1Z0
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Ashok Kumar
Address
Plot No. B-1/14, Rajasthali Apartments, Pitam Pura, Near Madhuban Chowk, Delhi, Delhi, 110034, India
cctv camera in Delhi
Report incorrect details


































