
Cctv Camera - Color: All
Price: 1000.00 INR / Piece
(1000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
60
In Stock
Product Specifications
| Frequency | 50Hz / 60Hz Hertz (HZ) |
| Alarm | security |
| Warranty | 1-3 Year |
| Input Power | 1 Watt (W) |
| Product Type | CCTV Camera |
| Dimension (L*W*H) | 2*5*7 Centimeter (cm) |
| Weight | 500 Grams (g) |
| Material | Plastic |
| Color | White and Black |
| Usage | security |
| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Type | CCD |
| Application | Hotels, Restaurant, Other, Indoor |
| Camera Pixels | 2 MP / 5 MP / 8 MP (4K) |
| Power Supply | DC 12V A+- 10% or PoE (Power over Ethernet) |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD), Cheque |
| Supply Ability | 150 Per Week |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | As an Industrial standard |
| Main Domestic Market | All India |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Product Unit | 60 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 1 |
| Brand Name | CAMZONE SECURITIES SYSTEMS |
| Stock Quantity | 300 |
| Price | 1000.00 INR (Approx.) |
| Color | White and Black |
| Mop | 60 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 60 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
High Resolution
Night Vision
Motion Detection
Wide Angle
HD Recording
Weatherproof Body
IR LEDs
Remote Access
Wi-Fi Enabled
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2001
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AGXPM1193K1ZP
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AGXPM1193K1ZP
Delhi, Delhi
PROPRIETOR
Mr. Mayank Madan
Members since
2 Years
Address
658, Old Lajpat Rai Market, Delhi, Delhi, 110006, India
cctv camera in Delhi
Report incorrect details


























