



Bopp Tape
Price: 2655.00 INR / Piece
(2250.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
2655.00 INR / Box
Weight :
7.00 Kilogram
1 Pack Contains :
65
Minimum Pack Size :
2
In Stock
Product Specifications
| Adhesive Side | Single Side |
| Color | Blue |
| Tape Type | BOPP Tape |
| Adhesive Type | Pressure Sensitive |
| Tape Thickness | Different thickness available Millimeter (mm) |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Unit Type | Box/Boxes |
| Weight | 7.00 Kilogram |
| Brand Name | SAHANI |
| Moq | 2 |
| Stock Quantity | 200 |
| Product Unit | 2 Box/Boxes |
| Price Type | fixed |
| Max Quantity | 200 |
| GSTIN | 18% |
| Pkg Box Height | 30.00 cm |
| Returnable | No |
| Min Quantity | 2 |
| Pkg Box Length | 40.00 cm |
| Currency | INR |
| Packsize | 65 |
| MRP | 2655.00 INR |
| Mop | 2 |
| Shipping Rate | 8.00 |
| Shipping Type | order_percent |
| Pkg Box Breadth | 30.00 cm |
| Price | 2250.00 INR (Approx.) |
| Color | Blue |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Minimum Ordered Packs | 2 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2021
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ABFCS3974C1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ABFCS3974C1ZA
New Delhi, Delhi
Director
Mr Krishna Kumar
Address
Plot No. 120, Kh. No 897, Ground Floor, Harijan Colony, New Delhi, Delhi, 110033, India
Report incorrect details

































