



Royal Blue Automatic Thermocol Shape Moulding Machine
Price: 675000.00 INR / Unit
(675000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
786500.00 INR / Unit
Weight :
1000.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Royal Blue |
| Product Type | Other |
| Technology | Other |
| Power Source | Hydraulic |
| Operating Type | Automatic |
| Power | 9 Horsepower (HP) |
| Surface Treatment | Painted |
| Dimension (L*W*H) | 5100 x 2400 x 3600 Millimeter (mm) |
| FOB Port | Delhi |
| Supply Ability | 5-10 Per Month |
| Delivery Time | 30 Days |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Type | order_percent |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 1500.00 cm |
| Color | Royal Blue |
| Unit Type | Unit/Units |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | LAXMI ENGG |
| Packsize | 1 |
| MRP | 786500.00 INR |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 1200.00 cm |
| Min Quantity | 1 |
| Pkg Box Length | 1500.00 cm |
| Price | 675000.00 INR (Approx.) |
| Stock Quantity | 15 |
| Max Quantity | 10 |
| Moq | 1 |
| Shipping Rate | 4.00 |
| Weight | 1000.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Establishment
1990
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AKOPS1909A1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AKOPS1909A1ZA
Bahadurgarh, Haryana
Name
Mr Mohit Sharma
Members since
11 Years
Address
Plot No. 226, 227 Phase - 1, M.I.E., Bahadurgarh, Haryana, 124507, India
eps moulding machine in Bahadurgarh
Report incorrect details





































