
Automatic Scrubbers Packing Machine
Price: 55000.00 INR / Piece
(55000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Dimensions | 1000mm x 800mm x 1500mm |
| Power | 1.5 kW |
| Voltage | 220V |
| Weight | 200 kg |
| Capacity | 1000 pieces/hour |
| Warranty | 1 year |
| Features | Automatic operation, High speed, Durable, Easy to use, Efficient, Low maintenance, Cost-effective |
| Mop | 1 |
| Moq | 1 |
| Returnable | No |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Currency | INR |
| Price | 55000.00 INR (Approx.) |
| Price Type | fixed |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Brand Name | PERFECT ENGINEERING |
| Stock Quantity | 5 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company, Retailer
Employee Count
20
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09ATIPA2427L1ZO
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09ATIPA2427L1ZO
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Syed Fakhre Alam
Address
B No. - 32A, Kh. No. - 1359, Neelmani Colony, Arthala, Mohan nagar, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201007, India
scrubber packaging machine in Ghaziabad
Report incorrect details








































