
Automatic Rfc Machine
Price: 649000.00 INR / Unit
(550000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
850000.00 INR / Piece
Weight :
3500.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Other |
| Power Source | Electricity |
| Operating Type | Automatic |
| Surface Treatment | Other |
| Warranty | 1 Year |
| Usage & Applications | Liquid Packaging Industry |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque |
| Supply Ability | 5 Per Month |
| Delivery Time | 1-6 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Shipping Type | order_percent |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Breadth | 170.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Min Quantity | 1 |
| Stock Quantity | 5 |
| GSTIN | 18% |
| MRP | 850000.00 INR |
| Pkg Box Height | 45.00 cm |
| Mop | 1 |
| Max Quantity | 10 |
| Returnable | No |
| Brand Name | LABMECH MACHINERY |
| Pkg Box Length | 20.00 cm |
| Moq | 1 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Shipping Rate | 2.00 |
| Price | 550000.00 INR (Approx.) |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Weight | 3500.00 Kilogram |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Service Provider, Supplier
Employee Count
8
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24BCVPM2401F1ZS
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BCVPM2401F1ZS
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Mevada Mitul
Address
Plot No. 76, Gajanan Industrial Estate, Opp. Devasya Arcade Sp Ring Road, Hathijan Circle, Ahmedabad, Gujarat, 382445, India
bottle filling machine in Ahmedabad
Report incorrect details

































