
Black Automatic Light Rpoe Switch
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 10x5x2 cm |
| Ports | 8 ports |
| Power | 48V |
| Weight | 200g |
| Voltage | 12V |
| Warranty | 1year |
| Features | Easy setup, Reliable power, Remote access, Cost effective, Energy saving, Increased uptime, Improved security |
| Product Type | Automatic Light RPOE Switch |
| Payment Terms | Cheque, Delivery Point (DP), Days after Acceptance (DA) |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | Madhya Pradesh |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
17
Establishment
2024
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23BIAPK3662F3ZL
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23BIAPK3662F3ZL
Indore, Madhya Pradesh
Project Manager
Mr. Kailash Kushwaha
Members since
1 Years
Address
Shop No 01, Ground Floor, 42 Kanchan Bagh, Indore, Madhya Pradesh, 452001, India
automatic light switch in Indore
Report incorrect details





























