
Air Conditioning - Premium Quality Raw Materials | Sturdy And Durable Design, International Quality Standards
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | AC-1234 |
| Color | Gray |
| Capacity | 12000 BTU |
| Power | 220V |
| Refrigerant | R410A |
| Dimensions | 1000x800x500 mm |
| Usage | Commercial and industrial spaces cooling |
| Weight | 150kg |
| Warranty | 1 year |
| Features | Efficient Cooling, Eco-Friendly, Durable Design, Reliable Operation, Easy Installation, Tested Quality |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Bright Air Conditioning Co.,LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Air Conditioner in bulk from Bright Air Conditioning Co.,LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer
Establishment
1987
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Dezhou, Shandong
Name
Ms. Selina Liu
Address
No.3379 Jinghua Road, Economic Development Zone, Dezhou, Shandong, 253000, China
air chilled conditioner in Dezhou
Report incorrect details









































