
Air Conditioners - Premium Quality Air Conditioning Systems | Expertly Crafted For Optimal Performance, Timely Delivery At Feasible Rates
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | Voltas |
| Color | Silver |
| Power | 1.5kW |
| Refrigerant | R32 |
| Dimensions | 950x250x200mm |
| Weight | 15kg |
| Usage | Room cooling and temperature regulation for homes and offices |
| Features | Cooling, Efficient, Reliable, Quiet operation, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Comforts Marketing has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Air Conditioner in bulk from Comforts Marketing at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
GST NO
29ACHPG0830D1Z2
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29ACHPG0830D1Z2
Bengaluru, Karnataka
Proprietor
Mr. Ganesh
Address
113, 4th Cross, BCC Layout (Chandra Layout), Vijayanagar Post, Bengaluru, Karnataka, 560040, India
room air conditioners in Bengaluru
Report incorrect details




























